Безусловна остава подкрепата на контрапротестиращите за правителството. Пред сградата на Президентството поддръжниците на кабинета поискаха шанс за нормална работа на кабинета и на Народното събрание, и скандираха името на премиера Пламен Орешарски.
Безусловна остава подкрепата на контрапротестиращите за правителството. Пред сградата на Президентството поддръжниците на кабинета поискаха шанс за нормална работа на кабинета и на Народното събрание, и скандираха името на премиера Пламен Орешарски.
Във фокуса на недоволството си и днес контрапротестиращите прибавиха към окупаторите на университети и медиите.
"Дадат за секундичка контрапротеста, не дават нашите изказвания за подкрепа на правителството, а оттатък толкова усилено се дават протестите, че едва ли не - ние кои сме, ние сме никои тука", недоволстваха контрапротестиращите. "Подкрепяме правителството безусловно, това е единственото правителство от повече от 10 години, което наистина се опитва да работи по някакъв начин, въпреки че е под натиск", заяви един от тях.
Верни на схемата 2 в 1, подкрепящите правителството отново поискаха оставката на президента Плевнелиев.
"Той разедини българския народ, разцепи го на две", категоричен е контрапротестиращ.
Събралите се на "Дондуков" №2 се възмущават, че вече няколко месеца президентът не реагира на скандиранията под прозорците си.