Според министъра на икономиката и енергетиката Петър Димитров ситуацията в "Кремиковци" не е по вина на държавата.
Според министъра на икономиката и енергетиката Петър Димитров ситуацията в "Кремиковци" не е по вина на държавата.
По думите му снощи е решен проблемът с недостига на въглища, като нужното количество днес трябва да стигне до комбината. Димитров беше категоричен, че някой трябва да оперира "Кремиковци", като интерес проявяват както български, така и чуждестранни компании.
Петър Димитров – министър на икономиката и енергетиката:
Вицепремиерът Атанас Пеканов: Отпуснатите 1 млрд. евро по ПВУ са глътка въздух за бюджета
Преговорите с "Боташ" ще приключат до месец - два, съобщи енергийният министър
Две деца от футболен клуб "Славия" и бащата на едно от тях загинаха при тежка катастрофа на АМ "Тракия"