Става дума най-вероятно за т.
На въпроса защо акушерката е била 24 часа на работа не беше отговорено, понеже PR-ът на болницата се позова на започналото разследване.
Акушерката в столичната болница "Софиямед" , която нанесе множество удари по 4-дневно бебе, остава в ареста.
Софийската градска прокуратура я обвинява в опит за умишлено убийство. Мярката й за неотклонение ще бъде гледана утре. От прокуратурата ще искат постоянно задържане под стража.
По информация на болницата, в която беше преместено детето, здравословното му състояние се подобрява.
Гълъб Донев: Това е бюджетът, който довършва политики от предходните управления
Полиция и ГДБОП влязоха в район "Приморски" във Варна, седем души са задържани
Камион скъса мантинелата на АМ "Струма" в района на Мало Бучино (СНИМКИ и ВИДЕО)