Премиерът Бойко Борисов коментира днес и ситуацията в бежанските центрове.
Бойко Борисов, министър-председател: Но за да не се създадат демографски проблеми, да не се настройва Европа, ако щете и Америка, срещу тях, най-добре е да се изградят такива центрове. Всички ние да дадем пари, за да си останат там, където са, а когато, както Ренци каза, политиката с главно "П" реши тези кризи, да могат да се върнат по родните места. Това би трябвало да е крайната цел на помощта, която оказваме.
Регионална икономическа среща: Конференция на Американските търговски камари в България, Гърция и Турция
Гълъб Донев: Служителите на МВР и военните ще си плащат осигуровките от догодина
Двама младежи загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил край Мездра