Заради загубените 220 милиона евро за пътища транспортният план на София ще претърпи пълна промяна заяви Бойко Борисов.
Заради загубените 220 милиона евро за пътища транспортният план на София ще претърпи пълна промяна заяви Бойко Борисов. Без средствата от Европа София губи конкретни, предвидени вече за строеж, важни шосета.
Засега столицата ще остане без северната дъга на Околовръстното шосе, която е част от магистрала Тракия. Ще остане и без магистрала Люлин, която щеше да реши проблема с тежкия трафик при Княжево и Владая. Към тези два проекта Борисов прибави и магистрала Струма, която обхваща цялата западна дъга на Околовръстното шосе.
Вицепремиерът Атанас Пеканов: Отпуснатите 1 млрд. евро по ПВУ са глътка въздух за бюджета
Преговорите с "Боташ" ще приключат до месец - два, съобщи енергийният министър
Тежка катастрофа с трима загинали, сред които две деца затвори за часове на Автомагистрала "Тракия"