Днес отново ще видим зала "Арена Армеец" пълна, защото момичетата от националния ансамбъл по художествена гимнастика ще си кажат официално "Довиждане" като състезателки с техните фенове. Вижте какво споделиха за "Денят започва" старши-треньорът Ина Ананиева и една от състезателките - Любомира Казанова.
В спектакъла, който се казва "Отборът", ще видим запомнящи се моменти от тяхната 7-годишна кариера, а специални гости ще бъдат Владимир Николов, Йордан Йовчев и Графа. Събитието е от 19:30 часа като входовете на "Арена Армеец" ще бъдат отворени два часа по-рано, съобщиха от организаторите. Целият спектакъл "Отборът" ще бъде включен в коледно-новогодишната програма на БНТ.
С изкуствен интелект разчетоха древни свитъци, погребани при изригването на Везувий
Фреска в базиликата „Сан Клементе“ може да разкрие реалния образ на светите братя Кирил и Методий
Продадоха портрет на гола жена от Модиляни за рекордните над 63 милиона долара
Васил Терзиев: София има нужда от по-високи собствени приходи и финансова децентрализация
Живот сред руините: Във Венецуела продължават да пристигат спасителни екипи