Министърът на здравеопазването Петър Москов откри във Видин обновените отделения по кардиология и рехабилитация.
Инвестицията в многопрофилната болница „Св. Петка" е за близо 1 500 000 лева. Отделението по кардиология е с възможност за инвазивно лечение и то е планирано в националната здравна карта със съответните легла за трето ниво на компетентност", обяви Москов. В отделението вече е настанена първата пациентка, на която е извършена коронарография - процедура, която до скоро не беше възможна във видинската болница. На помощ на лекарите първоначално ще бъдат специалисти от университетската болница „Св. Екатерина".
Да пораснеш в интензивното: Бебе живя половин година в реанимацията на "Майчин дом"
Двете деца, пострадали в катастрофа в Горна Оряховица, вече са извън реанимация
Цените на едро на основни храни, плодове и зеленчуци продължават да се движат надолу