Излизат резултатите от вътрешната проверка в Центъра за спешна помощ в Сливен. Тя започна след като близките на убитото 7-годишно дете от село Сотиря, обвиниха лекаря, отзовал се на сигнала, че не е оказал адекватна помощ на момиченцето.
Бабата на детето твърди, че докторът изобщо не е прегледал малката Кристин и не се е качил в линейката при тях. Лекарят отговори, че не е имал възможност да го направи, тъй като в състояние на афект, жената се е вкопчила в детето и му е попречила. От спешния център вече признаха, че качването на медика при шофьора на линейката е прецедент. Днес ще трябва да решат дали да му наложат наказание.
Междувременно от държавното обвинение заявиха, че нараняванията на Кристин са били несъвместими с живота.
Литийно шествие с мощите на св. Йоан Кръстител тръгна от Созопол и стигна до остров Св. Иван
Битово-фекално замърсяване е причината за измирането на риба във Варненското езеро
Започва разширяване на канализационната мрежа в столичния квартал "Горубляне"
Първият поклоннически път в България официално беше открит в Созопол (СНИМКИ)
Литийно шествие с мощите на св. Йоан Кръстител тръгна от Созопол и стигна до остров Св. Иван
Цената на петрола достигна 70 долара за барел, Тръмп - "ще падне още"