Хотелиери от района на Банско и Разлог настояват да бъдат създадени нови транспортни схеми и да бъдат разкрити автобусни линии, които да извозват работниците им. От бизнеса казват, че сега съществуващите линии са в неудобни часове или въобще не минават през някои от селата в района, затова служителите им няма как да се стигнат до работните си места. От бранша обясниха, че организирането на превоз им носи финансови загуби. Вижте репортажа на Ирина Николова.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите