Медицинските сестри от Враца излизат отново на протест, след като отказаха да подпишат трудови договори със заплати от 560 лева на месец,
Специалистите се оплакаха и от оказан натиск за спиране на протестите. Заради това днес във Враца пристигат техни колеги от областта и от столицата, както и националният омбудсман Мая Манолова.
Медицинските специалисти заплашват с колективна оставка. И ще протестират първо пред болницата в града, а след това и пред сградата на общината.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата АМ "Струма" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите