Вече ще има тримесечни винетки за 54 лв. след 1 януари, предвиждат промени в Закона за пътищата, внесени от регионалното министерство.
Годишните стикери ще имат срок на действие от датата на купуването им, а не както досега - за календарна година. Те ще струват 97 лв. Цената за месечната винетка ще бъде 30 лв., а седмичната 15 лв. От Агенция "Пътна инфраструктура" прогнозират повишаване на приходите с близо 2 милиона и 800 хиляди лева.
Цените на едро на основни храни, плодове и зеленчуци продължават да се движат надолу
Трагедията на АМ "Тракия" със загиналите деца и бащата на едното от тях продължава да поражда въпроси за причините
Жегата настъпва: Синоптиците от НИМХ предупреждават за температури до 37°