ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

Предотвратиха терористичен акт в Пловдив

5880
Чете се за: 00:19 мин.
У нас

Предотвратен е терористичен акт у нас, научи "По света и у нас" от отлично информирани източници. Целта на задържания за тероризъм е била в центъра на Пловдив, като е искал да бъдат засегнати много хора.

Video Player is loading.
Текущо време 0:00
Продължителност -:-
Заредено: 0%
Тип на потока НА ЖИВО
Оставащо време 0:00
 
1x
    • Глави
    • descriptions off, selected
    • Спряни субтитри, selected
      Субтитрите са автоматично генерирани и може да съдържат неточности.

      Заподозреният е задържан в четвъртък. Той е български гражданин, според наши източници, на възраст под 18-години. Намерението му било да взриви самоделна бомба в последния учебен ден. Устройството е било открито в дома му.

      Преди няколко месеца ученикът от пловдивско училище е попаднал под влиянието на радикална ислямистка групировка. Сигналът към службите е подаден от притеснени негови близки, твърдят източниците ни.

      За младежа и семейството му в службите до сега не е имало данни да са радикализирани.

      Очаква се в 13 ч на извънредна пресконференция заместник - главният прокурор Иван Гешев, ДАНС и МВР да оповестят повече информация по случая.

      ТОП 24

      Най-четени

      Product image
      Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
      Абонирай ме за най-важните новини?