ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

Премиерът Борисов приема поканата на президента Радев за разговор

bnt avatar logo от БНТ
A+ A-
Чете се за: 00:15 мин.
По света

Във връзка с медийни запитвания, Правителствената информационна служба информира, че министър-председателят Бойко Борисов приема поканата на президента Румен Радев за разговор, съобщиха от пресцентъра на МС. Премиерът Борисов изразява надежда, че до срещата им, държавният глава ще се запознае с четиригодишната програма за управление на кабинета, както и с последния доклад на Европейската комисия по механизма за сътрудничество и проверка, за да ги дискутират заедно.

Субтитрите са автоматично генерирани и може да съдържат неточности.

Борисов беше в Солун за Третата среща на високо равнище, посветена на европейската перспектива, свързаността и сътрудничеството със Западните Балкани.

На среща с транспортния министър на Гърция беше обсъдена жп връзката "Солун-Кавала-Александруполис-Бургас-Варна-Русе" - трасе, което ще свърже българските и гръцките пристанища. Интерконекторната газова връзка и терминала за втечнен газ в Александруполис бяха коментирани на срещата на премиера Борисов с представители на газови компании, работещи в Гърция.

Свързани статии:

Президентът Радев покани Бойко Борисов, за да обсъдят проблемите в страната
Президентът Радев покани Бойко Борисов, за да обсъдят проблемите в страната
Президентът Румен Радев кани лидера на ГЕРБ Бойко Борисов на среща,...
Чете се за: 00:25 мин.

ТОП 24

Най-четени

Водещи новини

Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
Абонирай ме за най-важните новини?