Пътят от Ямбол до Средец е отворен за движение при зимни условия. Изтеглени са заседналите в снежните преспи автомобили около селата Тамарино и Войника, почистването и опесъчаването на пътя продължава.
Това съобщи директорът на Областното пътно управление Галин Костов.
Снеговалежът в региона е спрял, намаляла е силата на вятъра. Проходими са и останалите пътища от националната мрежа в Ямболска област.
Пътноподдържащото дружество разполага с 66 тежки специализирани машини, които непрекъснато са работили през последното денонощие.
ЦИК приключи работата си в мандат 2021-2026 с 10 национални избора и 174 частични вота
Омбудсманът: Помощта за отопление е социално право, а не инструмент за управление на бюджетния дефицит
София търси спасение от недостига на шофьори чрез обучение и привличане на чужденци
Сътресения на "Даунинг стрийт" 10: Оставката на британския премиер Киър Стармър