Португалецът не успя да помогне на своя отбор
Ал Насър на Кристиано Роналдо загуби с 0:3 от лидера Ал Хилал в дербито на Рияд от първенството на Саудитска Арабия. На стадион „Крал Фахд“ Роналдо не успя да помогне на своя отбор и поражението отдалечи Ал Насър на седем точки от водача в таблицата Ал Хилал.
Сергей Милинкович-Савич изведе Ал Хилал в резултата, а в края на мача два гола вкара Александър Митрович и подпечата победата.
След последния съдийски сигнал мегазвездата Кристиано Роналдо напусна терена под освиркванията на съперниковите фенове и скандирания името на големия му съперник Лионел Меси, отбелязва Ройтерс.
Победата на Ал Хилал е 13-а от 15 мача и тимът води убедително с 41 точки, седем повече от втория Ал Насър.
Последвайте нашия канал "Спорт по БНТ" във Viber
Последвайте ни и във Фейсбук, за да сте винаги в час с последните спортни новини
Намерете БНТ в социалните мрежи: Instagram, Facebook, LinkedIn, TikTok
Футболната федерация на Индия е обезпокоена от събитията при посещението на Меси
Разочаровани индийски фенове хвърлят счупени седалки и бутилки по терена след визитата на Меси на стадион „Солт Лейк“ в Калкута
Въпреки високите цени, интересът към билети за Мондиал 2026 е голям, съобщи ФИФА
Когато тишината проговори: С подкрепата на „Българската Коледа“ 4-годишният Натаниел прави първите си крачки към речта