Най-добрият български скиор-алпиец - Алберт Попов не скри радостта си от записаното ново върхово постижение в кариерата си!
Така той дублира своя успех от 2019 г., когато също завърши шести отново в Шладминг.
Ето какво сподели Попов минути след края на състезанието:
"Много сме щастливи всички. Програмата продължава за нас с Шамони на 30-и и 31-ви. Чувствам се добре, във форма съм. Така че с малко късмет мисля, че нещата ще се получат доста добре, така че стискайте палци", сподели българският състезател.
Бруно Фернандеш отхвърля офертите от Саудитска Арабия и остава в Манчестър Юнайтед
Мануел Нойер изпревари Диего Марадона във вечната класация по мачове на световни първенства
След земетресенията във Венецуела: Загиналите са поне 235, продължава търсенето на оцелели
Безводието в страната: Работна среща в Министерския съвет обсъжда проблема
Спряха евакуацията на кораби през Ормуз: Причината е атака срещу плавателен съд в района