ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

Англичанинът Крей Поусън ще свири Лудогорец - Рома

Чете се за: 01:42 мин.
Спорт
англичанинът крей поусън свири лудогорец рома
Слушай новината

Английският арбитър Крейг Поусън ще бъде главен съдия на мача от турнира Лига Европа между българския шампион Лудогорец и италианския Рома.

Двата тима излизат един срещу друг в четвъртък (8 септември) от 19.45 часа на стадион "Хювефарма Арена" в Разград в двубой от първия кръг на груповата фаза на турнира.

43-годишният Поусън и преди е ръководил мач на "орлите", като това се случва през 2019 година при визитата на разградчани на Марибор в мача реванш за влизане в групите на Лига Европа. Тогава двата тима завършват 2:2 в Словения и след 0:0 в първата среща Лудогорец продължава напред заради повечето отбелязани голове на чужд терен.

Помощници на Крейг Поусън в четвъртък в Разград ще бъдат неговите сънародници Лий Бетс и Иън Юсин, а четвърти съдия ще бъде друг англичанин Робърт Джоунс.

За системата ВАР пък ще отговаря Дарън Инглънд от Англия с асистент неговия сънародник Питър Банкс.

Последвайте нашия канал "Спорт по БНТ" във Viber

Последвайте ни и във Фейсбук, за да сте винаги в час с последните спортни новини

Намерете БНТ в социалните мрежи:
Instagram: https://go.bnt.bg/instagram
Facebook: https://go.bnt.bg/facebook
LinkedIn: https://go.bnt.bg/linkedin
TikTok: https://go.bnt.bg/tiktok

ТОП 24

Най-четени

Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
Абонирай ме за най-важните новини?