Анна Бондар спря Виктория Томова на четвъртфиналите в Парма

виктория томова загуби юлия грабхер първия кръг основната схема мадрид
18:07, 21.09.2023
Чете се за: 01:02 мин.

Първата ракета на България при дамите Виктория Томова отпадна на четвъртфиналите на турнира на клей от сериите "Чалънджър" в Парма.

28-годишната българска тенисистка загуби с 5:7, 4:6 от унгарката Анна Бондар, която в следващата фаза ще срещне една измежду румънките Жаклин Кристиан и Ана Богдан.

И в двата сета в мача си с Бондар Томова имаше преднина от пробив. В първия сет българката поведе с 2:0 гейма, а във втория с 4:1, но не успя да задържи предимството си и предаде мача след час и 45 минути.

Наградният фонд на турнира в Парма е 115 000 долара.

Димитър Илиев инспектира ремонтните дейности на стрелбищния комплекс "Гео Милев"