Арда постигна първата си победа в контролите

12:52, 31.01.2022
Чете се за: 01:00 мин.
арда постигна първата победа контролите
Снимка: ПФК Арда

Отборът на Арда записа първа победа в контролите си на турска земя, надигравайки с минималното 1:0 казахстанския Астана.

Единственото попадение на стадиона в Белек реализира Иван Коконов в 71-ата минута след разбъркване в наказателното поле на "синьо-жълтите".

С този си гол нападателят на кърджалии се реваншира за пропуснатата дузпа по-рано в срещата.

До края на престоя си в Турция момчетата на Стамен Белчев ще изиграят още една проверка, а съперник в нея ще бъде сръбският Рудник (Сурдулица). Двубоят е насрочен за 3 февруари (четвъртък).

В предишните си два двубоя в Белек финалистът от предишното издание за Купата на България завърши 0:0 с косовския Балкани и допусна поражение с 0:3 от полския Пяст (Гливице)