Нови трима футболисти напуснаха Арда, с което бройката с напусналите клуба стана 16.
Ахмед Осман, който има основен принос за участието на Арда в елита на българския футбол, и Димитър Атанасов се разделиха по взаимно съгласие. Нападателят Ерай Карадайъ бе преотстъпен на новия участник във Втора лига Добруджа.
Ръководството на клуба изказва огромна благодарност на Ахмед Осман, който записа името си със златни букви в историята на клуба, отбелязвайки победния гол в баража за влизане в Първа лига срещу Септември миналата година. Вратите за Ахмед Осман в Арда са винаги отворени за него.
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
След катастрофите на АМ "Тракия" и "Струма": Кога мантинелите са ефикасни?
Да пораснеш в интензивното: Бебе живя половин година в реанимацията на "Майчин дом"