Ръководството на Арсенал е взело решение да намали заплатите на играчите на отбора, ако той не успее да запази мястото си във Висшата лига, съобщава "Daily Mail".
Ако "артилеристите" се озоват в Чемпиъншип, футболистите ще заработват с 25% по-малко.
След изиграването на 14 срещи в местния шампионат, Арсенал има актив от едва 14 точки и заема неприсъщото за "артилеристите" 15-о място в класирането, на 4 пункта от зоната на изпадащите.
Лидер е Ливърпул с 31 точки. В следващия кръг Арсенал посреща Челси на 26 декември.
Гледайте финалите на Световната купа по модерен петобой в Будапеща пряко по БНТ 3
Част от американските военни самолети отлетяха от столичното летище, останалите – до дни
Техническа грешка увеличи заплатите на шефовете на енергийни регулатори с до 2000 евро