аржентина надви парагвай копа америка
от БНТ , Източник: БГНЕС
08:35, 22.06.2021
Чете се за: 00:42 мин.

Аржентина победи минимално Парагвай с 1:0 в двубой от футболния турнир Копа Америка, който се провежда в Бразилия.

Срещата от група А се състоя в столицата Бразилия.

Единствения гол отбеляза Алехандро Гомес в 10-ата минута, а асистенцията бе дело на Анхел Ди Мария. Нападателят на Аржентина Лионел Меси повтори рекорд на Хавиер Масчерано за най-много изиграни мачове с националната фланелка - 147.

Аржентинците са лидери в групата със 7 точки и в следващия кръг играят с Боливия, а съперник на парагвайците (3 точки) ще бъде Уругвай.

Реал Мадрид свали Манчестър Сити от европейския трон след драма с дузпи в реванша
00:48, 18.04.2024
Чете се за: 05:27 мин.
Байерн Мюнхен надхитри Арсенал и след четиригодишна пауза отново ще играе на полуфиналите в Шампионска лига
23:55, 17.04.2024
Чете се за: 03:55 мин.
Пламен Колев и Никол Нунева се класираха за третия кръг на сингъл на турнир до 14 г. от Суперкатегория на Тенис Европа в Португалия
23:04, 17.04.2024
Александър Зверев се справи с атмосферните условия и с австриец за място в четвъртфиналите в Мюнхен
22:54, 17.04.2024
Чете се за: 01:55 мин.
Уме Емануел: Този гол не е само за мен, сега ще бъдем по-уверени в реванша
22:47, 17.04.2024
Гергана Топалова не успя да довърши двубоя си от първия кръг на турнир в Словения
22:34, 17.04.2024
Чете се за: 00:47 мин.
Ива Иванове е финалистка на двойки на турнир от категория J300 на ITF във Франция
22:29, 17.04.2024
Чете се за: 00:52 мин.
Стамен Белчев: Мачът е отворен, ще направим всичко възможно, за да победим и продължим
22:10, 17.04.2024
Чете се за: 01:25 мин.
Душан Керкез: Добре е да спечелим първия мач, но нищо не е приключило
21:54, 17.04.2024
Чете се за: 02:55 мин.