16:11, 28.04.2018
Чете се за: 00:14 мин.
Волейбол
българия класира волейбол девойки

Националният отбор на България по волейбол за девойки до 19 години се класира на Европейско първенство. В третия си мач на квалификациите във Волос (Гърция) тимът ни победи трудно с 3:2 (25:13, 10:25, 25:20, 15:25, 15:11) състава на домакините.

Най-резултатна за българския успех стана Борислава Съйкова със 17 точки, а 16 точки добави Александра Миланова. Ефросини Алексаку се отличи с 22 точки за Гърция.

Воденият от селекционера Асен Методиев тим има три победи в трите си срещи на гръцка земя.

Още Волейбол

България спечели първи гейм в Лигата на нациите при жените, но отстъпи на Франция
19:04, 18.05.2024
Джанлоренцо Бленджини обяви състава на България за първия турнир от Лигата на нациите по волейбол за мъже
17:01, 18.05.2024
Чете се за: 00:50 мин.
Женският национален отбор по волейбол записа трета загуба в Лигата на нациите
21:42, 17.05.2024
Любомир Ганев пожела успех на всички спортисти по случай Деня на българския спорт
18:06, 17.05.2024
Чете се за: 01:05 мин.
Япония наложи нова загуба на България в Лигата на нациите при жените
18:24, 16.05.2024
Чете се за: 01:55 мин.
Българско дерби на финала на американската Професионална лига по волейбол за жени
16:41, 16.05.2024
Чете се за: 01:17 мин.
България се изправя срещу Япония във втория си мач от Лигата на нациите в Анталия
14:01, 16.05.2024
Министър Георги Глушков и редица именити спортисти бяха гости на премиерата на филма за волейболен клуб Левски „История на бъдещето“
11:21, 16.05.2024
Чете се за: 01:47 мин.
Волейболните отбори на България и Естония не излъчиха победител във втората контролна среща помежду си
22:33, 15.05.2024
Емилия Димитрова бе избрана за Диагонал на годината в американската Професионална лига
18:38, 15.05.2024
Чете се за: 01:00 мин.