Българка триумфира за втора поредна година на турнир по боулинг в Косово

Чете се за: 00:22 мин.
Други спортове
българка триумфира втора поредна година турнир боулинг косово
Снимка:

Най-добрата българска състезателка спечели за втора поредна година турнира по "Балкан Боулинг" в Прищина (Косово) с награден фонд 3750 евро.

В тазгодишното издание на надпреварата се включиха 40 играчи от 11 страни Албания , Босна и Херцеговина, България, Гърция, Косово, Македония , Турция, Румъния, Унгария, Хърватия и Черна гора.

Стефанова, шесткратната носителка на Купа България при жените по боулинг, защити титлата си, след като надделя на финала над Василис Стефопулос (Гърция) с 2:1 (190:192, 197:172, 185:146).

Още един българин намери място сред 16-те финалисти. Никола Николов зае 14-то място в крайното класиране.

Още Други спортове

Олимпийски медалисти отбелязаха 50-годишнината от създаването на СУ "Ген. Владимир Стойчев"
21:15, 26.09.2024
Спортни новини 26.09.2024 г., 20:50 ч.
20:50, 26.09.2024
Българският национал Николас ван дер Мерве е 81-и в общия старт при юношите на световното първенство по колоездене
19:08, 26.09.2024
Турнирът "Дан Колов - Никола Петров" се завръща във Варна
12:58, 26.09.2024
Чете се за: 01:50 мин.
Треньорът Петър Арнаудов смята, че националният ни отбор по шахмат жени се е представил достойно на Олимпиадата
20:50, 25.09.2024
България зае 16-о място в смесената отборна щафета на световното първенство по шосейно колоездене
18:46, 25.09.2024
Чете се за: 02:20 мин.