Битката за оцеляване във Втора лига продължава

08:19, 30.05.2023
етър велико търново завръна елита българския футбол
Снимка: ФК Етър Велико Търново

Днес ще се изиграят всички мачове от предпоследния 33-и кръг във Втора лига. Етър и Крумовград вече си осигуриха промоция в елита, а четири отбора имат теоретични шансове да стигнат до бараж - Спортист, Марица, Дунав и Монтана.

Доста по-завързана е битката за оцеляване. Единственият сигурен изпадащ е дублиращият тим на Ботев Пловдив. Застрашени за мястото си във Втора лига са 6 отбора - Добруджа, Литекс, Струмска слава, Миньор, Созопол и Витоша Бистрица. Само три от тях обаче ще запазят професионалния си статут.

Чете се за: 01:12 мин.
Черно море направи обрат срещу Пирин в последния мач от 19-ия кръг на волейболния елит при мъжете
21:56, 03.03.2024
Чете се за: 00:37 мин.
Елвира Краснобаева завоюва три отличия на турнир по художествена гимнастика в Естония
21:41, 03.03.2024
България спечели бронзов медал на сабя жени на Световната купа по фехтовка в Атина
21:07, 03.03.2024
Чете се за: 02:32 мин.
Владимир Зографски завърши на 18-о място в старта от Световната купа по ски скок в Лахти
20:57, 03.03.2024
Чете се за: 03:00 мин.
Алберт Попов отпадна в първия манш на слалома в Аспен
20:45, 03.03.2024
Снежана Граматикова и Надие Жаафар взеха златни медали на Европейски купи по джудо
20:17, 03.03.2024
Чете се за: 01:35 мин.
България завършва на четвърто място на европейското по снежен волейбол за мъже под 20 г.
20:03, 03.03.2024
Чете се за: 04:32 мин.