Калоян Караджинов беше лишен от състезателни права за две години заради физическата саморазправа със съдията Васил Цоклинов по време на двубоя от ОГ София-Запад.
44-годишният Караджинов, който в момента играе за аматьорския Торнадо (Безден), нападна реферът Цоклинов малко преди средата на първата част от, недоволен от негово решение по време на гостуването на Торнадо на Костинброд.
Арбитърът показа жълт картон на бившият национал на България, а бесен от това, Караджинов го подгони и го удари по главата.
Капитанът на Торнадо (Безден) Георги Георгиев пък се опита да избие картона от ръцете на съдията, заради което също получи наказание и няма да има право да се състезава за период от една година.
Никола Цолов остана извън точките в спринта на "Монако“, но запази отлични позиции за основното състезание
Димитър Бербатов пред БНТ: Най-важното е стадионът да се напълни и да помогнем на каузата
Минута е деляла автобуса от пламъци: Пожарникари предотвратили по-голяма трагедия
И.ф. главен прокурор Ваня Стефанова: Прокуратурата не трябва да бъде нито бухалка, нито чадър