Болоня нанесе болезнена загуба на Рома и се изкачи до четвъртото място в Серия А

"Вълците" загубиха с 0:2

Болоня
22:03, 17.12.2023
Чете се за: 01:02 мин.

Болоня се наложи с 2:0 пред собствена публика срещу Рома в среща от 16-ия кръг от Серия А. "Червено-сините" постигнаха пета поредна победа в шампионата на Италия и се изкачиха до четвъртото място с 28 точки, докато столичани са на седма позиция с три пункта по-малко от днешния си противник.

Домакините поведоха в резултата в резултата в 37-ата минута след гол на Николас Моро, разписал се след асистенция на Дан Ндойе.

Четири минути след почивката Расмус Кристенсен се вкара автогол в опит да изчисти центриране в наказателното поле на "вълците".

Израел и Хамас преговарят за ново прекратяване на огъня?