Британският премиер Борис Джонсън излезе от интензивното отделение на лондонската болница "Свети Томас", където се лекува от COVID-19. Той е в добро разположение на духа, съобщи Би Би Си. Премиерът обаче остава в болницата под наблюдението на лекарите.
Джонсън беше приет в неделя вечерта - 10 дни, след като даде положителна проба за коронавируса.
В болницата Борис Джонсън беше подложен на кислородна терапия, но не се наложи използването на респиратор.
През изминалите дни функциите на премиера бях поети от външния министър Доминик Рааб.
Контролът на храните в ЕС: Как се проверяват стоките, влизащи от трети страни?
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите