от Вяра Илиева
08:23, 01.05.2023
Чете се за: 01:07 мин.
борислав младенов допринесе нов успех виртус имола италия

Борислав Младенов и Виртус Имола успяха да надиграят третия в класирането тим на Фабриано с 80:78 в двубой от 29-ия кръг в регион C на Серия Б в Италия и да запишат четвърта поредна победа. Баскетболистите на Виртус нанесоха първо поражение на Фабриано у дома, при последното си гостуване преди плейофите.

Младенов изигра отново силен мач, като се нареди сред реализаторите за Виртус Имола. Той отбеляза 10 точки и записа 7 борби и 2 асистенции за 28 минути игра като титуляр.

Виртус Имола е с баланс от 14-13 и се нарежда на осмо място в класирането на своя регион. На 7 май Борислав Младенов и отборът му са домакини на Пиаченца.

Олимпик Марсилия съкрати пасива си от лидера ПСЖ след успех над Оксер
Президентът на КНСБ: Ако искаме бюджет с 3% дефицит, трябва да заложим по-високи данъчни приходи