Бразилия с нова убедителна победа на Копа Америка

Бразилия
от БНТ , Източник: БГНЕС
09:01, 18.06.2021

Отборът на Бразилия продължи с впечатляващото си представяне на Копа Америка 2021, след като разби Перу с 4:0 във втория си мач от надпреварата. На Олимпийския стадион в Рио де Жанейро домакините не оставиха никакъв шанс на съперника си и вкараха четири безответни гола.

Защитникът Алекс Сандро откри резултата още 12-та минута след подаване на Габриел Жезус, а в 68-ата минута нападателят на Селесао Неймар удвои преднината на своите.

В заключителните минути възпитаниците на Тите стигнаха до нови две попадения, дело на Евертон Рибейро и Ричарлисон.

По този начин Бразилия вече има шест точки и оглавява еднолично група В на турнира пред втория Колумбия, който има четири точки след вчерашното си нулево равенство с Венецуела. За Перу това бе първи мач на Копа Америка.

В следващите мачове от групата на 21 юни Венецуела се изправя срещу Еквадор, а Колумбия ще срещне Перу.

Чете се за: 01:10 мин.
Александър Зверев надви Борна Чорич и ще играе в третия кръг на турнира по тенис в Мадрид
23:37, 26.04.2024
Владимир Николов: Много усилия и търпение бяха осмислени със спечелената титла
22:26, 26.04.2024
Александър Попов: Сребърните медали не са утеха
22:17, 26.04.2024
Националите продължават на четвъртфиналите на Държавното първенство по бадминтон
22:11, 26.04.2024
Една победа, две ремита и три загуби за българките на европейското индивидуално първенство по шахмат
Чете се за: 02:05 мин.
Българските състезатели завоюваха пет медала в първия ден на турнира по борба "Петко Сираков - Иван Илиев"
21:23, 26.04.2024