Бруно Дженев и Рая Маркова триумфираха с титлите на сингъл на турнир до 12 г. от Тенис Европа в Пловдив

бруно дженев рая маркова триумфираха титлите сингъл турнир тенис европа пловдив
12:11, 13.05.2023

Българските тенис таланти Бруно Дженев при момчетата и Рая Маркова при момичетата спечелиха титлите на сингъл на турнира до 12 г. от втора категория на Тенис Европа в Пловдив. Надпреварата се проведе на кортовете на ТК „Локомотив".

Във финала при момчетата Бруно Дженев победи с 6:4, 6:2 Виктор Добреску (Румъния).

В изцяло български финал Рая Маркова се наложи с 6:2, 6:3 над Мая Мичева.

В изцяло български финал на двойки при момчетата Бруно Дженев и Дамян Аврамовски победиха с 6:2, 6:3 Атанас Рогачев и Алекс Сархачев.

Също в изцяло български финал на двойки при момчетата Рая Маркова и Симона Попова се наложиха над Илина Илиева и Мелани Стоичкова със 7:5, 3:6, 10:6.

Лионел Меси направи рекордните в историята на Мейджър Лийг Сокър пет асистенции при победа на Интер Маями
09:25, 05.05.2024
Чете се за: 01:42 мин.
Минесота Тимбъруулвс победи шампиона Денвър Нъгетс в първия мач от полуфиналните плейофи на Запад в НБА
09:06, 05.05.2024
Чете се за: 02:10 мин.
Ига Швьонтек спечели първата си титла от тенис турнира WTA 1000 в Мадрид след драматичен успех над Арина Сабаленка
08:52, 05.05.2024
Макс Верстапен ще стартира от първа позиция в Гран при на Маями във Формула 1
08:34, 05.05.2024
България спечели златните медали при мъжете на европейското първенство по кърлинг в дивизия С
08:17, 05.05.2024
Чете се за: 01:10 мин.
Хавиер Ибанес завоюва европейската титла на IBA в категория до 57 килограма
07:59, 05.05.2024
Чете се за: 01:47 мин.
Гледайте финалите на европейското първенство по спортна гимнастика за жени в Римини НА ЖИВО по БНТ 3
23:56, 04.05.2024
Чете се за: 00:37 мин.