Черно море направи равенство с руснаци в контрола

черно море направи равенство руснаци контрола
Снимка: фейсбук страница на ПФК Черно море
от БНТ , Източник: БГНЕС
12:48, 01.02.2024

Черно море завърши наравно 1:1 срещу Спартак Кострома в третата си контролна от лагера в Турция. За „моряците“ точен бе Атанас Илиев в 26-ата минута. Руският третодивизионен тим изравни в 54-ата минута. Двубоят се игра в две полувремена по 30 минути.

”Моряците” започнаха силно срещата, но до средата на полувремето не успяха да завършат по най-добрия начин своите атаки. В 18-та минута Ники Златев и Борис Стойков направиха двойно подаване по десния фланг, като последният напредна към наказателното поле и пусна успореден пас към Атанас Илиев, който стреля с левия крак, но вратаря на руснаците успя да спаси. В 26-та минута Пабло Гарсия центрира в наказателното поле, където Атанас Илиев с глава реализира за 1:0.

Кристо Яначков замени Даниел Димов на почивката, а Денислав Стойчев замени Христоян Славков на вратата на „моряците“. В 54-ата минута руският тим изравни с удар от дистанция чрез Александър Сирасхов. Втората за деня контрола ще се проведе от 15 часа местно време (14 българско) отново на терените на „Голд Сити“.

Отдаваме почит пред жертвите на комунизма (СНИМКИ)