Трима футболисти на Локомотив (Пловдив) и един от Ботев (Пловдив) са с коронавирус.
Това стана ясно след мача на "жълто-черните" с Етър. Въпросните играчи са изолирани от съотборниците си.
Единият от футболистите на Локомотив (Пловдив) със зараза е вратарят Илко Пиргов.
50 привърженици на тима също са с положителна проба, след като са празнували заедно с отбора в една дискотека спечелената Купа на България.
В Ботев (Пловдив) заразеният е Димитър Тонев, обяви Диян Божилов, който е помощник на старшията Ферарио Спасов.
Тонев обаче от 4 седмици тренира сам заради контузия и е изолиран, така че няма проблем за останалите му съотборници.
ПСЖ следи Кефрен Тюрам, а бъдещето на Коло Муани в Ювентус остава основна тема
България обяви състава си за Балканиадата по лека атлетика до 18 години в Нове Место
След сигнал от регионалния министър: Прокуратурата разследва строежа на лот 4 на АМ "Хемус"
Червен код за опасни жеги: Европа ври, кипи и гори – каква е причината?