ЦСКА 1948 заграя за Суперкупата с успех в контрола срещу Хебър

цска 1948 заграя суперкупата успех контрола хебър
15:48, 03.02.2024
Чете се за: 01:32 мин.

ЦСКА 1948 победи Хебър Пазарджик с 2:0 като гост в последната си контрола преди началото на пролетния полусезон в българското футболно първенство.

Никола Илиев откри резултата в 39-ата минута на стадион "Георги Бенковски" в Пазарджик, възползвайки се от асистенция на Антонио Вутов.

В началото на второто полувреме пък капитанът на "червените" Ивайло Чочев отбеляза втори гол с глава след центриране от ъглов удар.

По този начин ЦСКА 1948 завърши с успех своята зимна подготовка, а още следващата събота (10 февруари) момчетата на Николай Панайотов предстои да изиграят първия си официален двубой за календарната година - финала за Суперкупата срещу Лудогорец на стадион „Ивайло“ във Велико Търново.

В същото време идната събота Хебър Пазарджик също ще играе мач, но с контролен характер, в който съперник ще бъде Ботев Пловдив. "Гробарите" откриват пролетния полусезон на 16 февруари с домакинство на Хебър Пазарджик.