от Димитър Русев , Източник: БНР
19:22, 26.01.2021
Чете се за: 00:33 мин.
цска 1948 завърши олександрия

Футболният ЦСКА 1948 завърши 1:1 с осмия в украинското първенство Олександрия във втората си контрола на лагера в Турция. Отборът на Красимир Балъков можеше да поведе още в 10-а минута, когато Топузов стреля, а след рикошет топката се отби в гредата и излезе в корнер. Олександрия поведе след автогол на Серкан Юсеин минута преди почивката. Бранителят прати топката в собствената мрежа при опит да изчисти топката след центриране в наказателното поле.

Украинците пропуснаха чисто положение за втори гол в 69-а минута, а четири минути по-късно българският тим изравни след зрелищен гол на Сашо Александров. Десният бранител напредна през центъра и с хубав шут пред границата на наказателното поле прати топката в мрежата за 1:1.

Контролна футболна среща в Турция:

ЦСКА 1948 - Олександрия 1:1 (0:1)
голмайстори: 0:1 Серкан Юсеин 44-автогол, 1:1 Александър Александров 73

стартов състав на ЦСКА 1948: Тодоров, Ал Александров, Пиргов, Петров, Лясков, Чочев, Серкан, Русев, Топузов, Д. Александров, Бастунов.