17:04, 11.03.2020
Чете се за: 00:14 мин.
Бойни спортове
даниел иванов безгрешен осака

Българският сумист Даниел Иванов-Аоияма записа четвърта поредна победа на пролетния турнир по сумо "Хару башьо" в Осака и продължава да води в класирането без загуба.

Гигантът от Елхово успя да повали опонента си Нишикиги на дохиото с техниката "котенаге" в двубой от четвърти кръг.

Това бе десети мач между двамата и 193-килограмовият Аоияма вече води в преките двубои с 6-4. Утре съперник на българина ще бъде Цуругишо.

Чете се за: 01:42 мин.
Слави Бинев: Сигурен съм, че Кимия Ализадех ще донесе медал на България от Олимпийските игри
18:29, 27.03.2024
Чете се за: 04:32 мин.
Бронзовата медалистка от Рио Кимия Ализадех ще представя България на олимпийския турнир по таекуондо в Париж
12:10, 27.03.2024
Чете се за: 01:00 мин.
Гледайте Калина Бояджиева в поредицата „Спортните таланти на България“ в събота от 15:00 ч. по БНТ 1
10:15, 27.03.2024
Чете се за: 01:25 мин.
Надие Жаафар спечели сребърен медал на турнир от Европейската купа по джудо за кадетки в Словакия
15:01, 25.03.2024
Чете се за: 01:07 мин.
България завърши на трето място в класирането по медали на Световната купа по кикбокс в Йезоло
21:52, 24.03.2024
Йордан Лечков, Здравко Здравков и джудистът Ивайло Иванов в "Арена спорт" (ВИДЕО)
13:15, 24.03.2024
Чете се за: 02:02 мин.
Ивайло Иванов пред БНТ: Отивам в Париж за златния медал (ВИДЕО)
13:10, 24.03.2024
Чете се за: 04:05 мин.