Бившият италиански футболист Даниеле Де Роси е приет в болница в Рим с коронавирус, след като даде положителна проба за COVID-19 миналата седмица.
По информация на "Скай Спорт Италия" юношата на Рома е с пневмония, като състоянието му е стабилно, но въпреки това лекарите са предпочели да го приемат в клиника.
Бившият халф стана част от щаба на Роберто Манчини в националния отбор на Италия миналия месец, като той бе част от групата на "адзурите" за световните квалификации, които включваха и гостуване на България на 28 март.
След мачовете на "Скуадра Адзура" се оказа, че доста от футболистите и щаба са се заразили с коновирус. Общо осем играчи и 20 човека от делегацията на националния отбор дадоха положителни тестове, като сред тях са халфът на Пари Сен Жермен Марко Верати, както и играчите на Ювентус Леонардо Бонучи и Федерико Бернардески.
Кими Антонели оцеля в хаоса на Монако и записа пета поредна победа във Формула 1
Плодовете и зеленчуците поевтиняват на борсите, цените на храните тръгнаха надолу
Мъж и жена са в болница след тежка верижна катастрофа край Лясковец (СНИМКИ)