Дербито на Торино завърши без голове

дербито торино завърши без голове
21:20, 13.04.2024
Чете се за: 01:00 мин.

Отборите на Ювентус и Торино не се победиха и завършиха наравно 0:0 в среща от 32-ия кръг на италианската Серия "А".

Дербито на Торино в общи линии не предложи много интересни моменти, като при един от тях в 31-ата минута удар на Душан Влахович отблизо предизвика спасяване на Ваня Милинкович-Савич.

След почивката пък и Войчех Шчесни трябваше да се намесва след опасен изстрел с глава на Арналдо Санабриа.

В крайна сметка мачът на Олимпийския стадион в Торино приключи при нулево равенство, което маркира края на серията на "Старата госпожа" от три поредни успеха срещу градския съперник.

Междувременно след днешния хикс Ювентус събра 63 точки и остава на трето място в подреждането, докато "биковете" са 9-и с 45 пункта.