Диа Евтимова постигна две двусетови победи в 14-ата седмица на демонстративния турнир по тенис на твърда настилка в Уесли Шапъл, щата Флорида.
В първия си мач за деня Евтимова спечели срещу новозеландката Емили Фанинг с 6:1 и 7:5 за час и половина игра.
В първия сет 33-годишната Евтимова нямаше проблеми, но във втория трябваше да прави обрат от 1:5 гейма, като междувременно спаси и четири сетбола.
Във втория си двубой за деня Евтимова спечели със 7:5, 7:5 срещу американката Елизабет Халбауер за час и 33 минути игра.
И в двата сета Евтимова изоставаше с пробив, но показа по-здрави нерви и се поздрави с втората си за деня победа.
Калояна Налбантова се класира за полуфиналите на турнир по бадминтона във Фулъртън (САЩ)
Футболистът на Лудогорец Дерой Дуарте беше избран за играч на мача за Кабо Верде срещу Саудитска Арабия
Гълъб Донев: Бюджет 2026 е бюджет на реалността, а истинските ни политики ще се видят през 2027 г.
Владислав Горанов, ГЕРБ: Очаквахме по-амбициозен бюджет, а не констатация, че се продължава наследеното