Отстранени са от служба
Двамата полицаи от Пловдив, арестувани в четвъртък вечерта за подкуп от пържоли, остават в ареста за 72 часа, научи БНТ.
Униформените служители са заловени при акция на отдел "Вътрешна сигурност".
От полицията заявиха, че по случая вече е започнала дисциплинарна проверка и до приключването ѝ двамата охранители са отстранени от служба.
Наблюдаващият прокурор трябва да прецени дали след изтичането на 72-часовата мярка да поиска задържането на двамата полицаи под стража или да бъдат освободени.
Чуйте последните новини, където и да сте!
Последвайте ни във Facebook и Instagram
Следете и канала на БНТ в YouTube
Вече може да ни гледате и в TikTok
Шофьорът, причинил катастрофата край Телиш, съжалява за случилото, направил всичко възможно да избегне удара
Срещу 8000 евро: Плевенският съд пусна на свобода шофьора на тир, причинил фаталната катастрофа край Телиш
В Плевен започна делото срещу шофьора на тир, който уби анестезиолога Цветан Костадинов
Росен Желязков: Отчетеният ръст на иззети наркотични вещества и акцизни стоки е най-високият за последните 5 години
Съдът в Плевен ще гледа мярката на шофьора на тира, причинил тежката катастрофа край Телиш
Кристин Лагард поздравява България за първия ѝ месец като член на еврозоната
Аферата "Епстийн": Съветникът по национална сигурност на словашкото правителство подаде оставка