Ванеса Влахова триумфира с титлите на сингъл и на двойки при девойките на турнир от категория J60 на ITF в Тарагона (Испания).
Поставената под №7 победи във финала на сингъл София Тату (Великобритания) с 6:3, 6:3. Това е втора титла за българката на сингъл при девойките от турнири на ITF за девойки.
Във финалната среща на двойки Влахова и Марта Жауме (Испания) победиха със 7:6(3), 3:6, 15-13 Габриела Аморим (Португалия) и Тина Манеску (Германия). Това е втора титла за Влахова на двойки от турнири на ITF за девойки.
Джазмин Паолини напусна Ийстбърн още на старта след поражение от Татяна Мария
Самолет на египетските авиолинии кацна извънредно на летището в Горна Оряховица
Казусът "Баба Алино": Според службите показанията на Олег Невзоров хвърлят светлина върху незаконните действия
Държавният бюджет е готов – какъв ще е размерът на минималната работна заплата?