Елизабет Йовчева спечели първото за годината контролно състезание по художествена гимнастика

16:22, 12.01.2018
Чете се за: 00:23 мин.
Други спортове
елизабет йовчева спечели първото годината контролно състезание художествена гимнастика

Елизабет Йовчева (Чар ДКС, Варна) спечели днешното контролно на националния отбор по художествена гимнастика за девойки старша възраст индивидуално, което се проведе нанационалната база "Раковски".
Йовчева събра сбор от 55.400 точки в многобоя, след като получи оценки от 12.600 точки на обръч, 14.600 на топка, 15.300 на бухалки и 12.900 на лента.

Втора се класира Татяна Воложанина (Левски Илиана) със сбор от 53.500 точки, а трета остана Ана Келман (Чар ДКС, Варна) с 51.300 точки.

Пет състезателки се борят за 2 места за първенството във Москва, а добро представяне там може да им осигури квота и за младежките олимпийски игри в Буенос Айрес.

Още Други спортове

Калояна Налбантова не успя да се класира за полуфиналите на турнир по бадминтон в Люксембург
15:06, 04.05.2024
Чете се за: 00:30 мин.
Гледайте финалите на европейското първенство по спортна гимнастика за жени НА ЖИВО по БНТ 3
15:00, 04.05.2024
Чете се за: 00:55 мин.
Злато за Стилияна Николова на Европейската купа по художествена гимнастика в Баку, четвърто място за Калейн
14:14, 04.05.2024
Чете се за: 01:40 мин.
И президентът на МОК Томас Бах изяви желание да се потопи във водите на река Сена преди Игрите в Париж
14:05, 04.05.2024
Спортни новини 04.05.2024 г., 12:20 ч.
12:20, 04.05.2024
България излиза срещу Молдова в опит да се класира за плейофите и изкачване в по-горна дивизия на европейското ръгби
12:02, 04.05.2024
Чете се за: 02:27 мин.
Ансамбълът на България остана на едно място от почетната стълбичка в многобоя на Европейската купа по художествена гимнастика в Баку
11:30, 04.05.2024
Чете се за: 01:50 мин.
България изпраща четирима боксьори на "Златен гонг"
10:29, 04.05.2024
Чете се за: 00:25 мин.
Кирил Киров остана осми във финала на 10 метра пистолет на Световната купа по спортна стрелба в Баку
10:11, 04.05.2024
Чете се за: 00:32 мин.
Макс Верстапен ще започне от полпозишън спринтовата надпревара за Гран При на Маями
09:00, 04.05.2024
Чете се за: 01:35 мин.
Калояна Налбантова достигна до четвъртфиналите на турнир по бадминтон в Люксембург
22:19, 03.05.2024
Чете се за: 01:00 мин.
Кристин Кръстева се класира 30-а в многобоя при девойките на европейското първенство по спортна гимнастика
21:50, 03.05.2024
Чете се за: 01:02 мин.
Огнян Герджиков в биографичната си книга: Аз не бях политик
Огнян Герджиков в биографичната си книга: "Аз не бях политик"