Българката и представителката на домакините Мара Гае пропуснаха мачбол в полуфиналите на двойки.
Националката на България за Били Джийн Кинг къп Лидия Енчева отпадна драматично на полуфиналите на двойки на турнира по тенис на клей в Отопени (Румъния) с награден фонд 15 хиляди долара.
Българката и представителката на домакините Мара Гае (Румъния) пропуснаха мачбол и бяха елиминирани от поставените под №3 Мария Андриенко (Русия) и Марго Маке (Белгия) със 7:5, 4:6, 10-12 след 111 минути игра.
След размяна на оспорваните първи два сета Енчева и Гае реализираха обрат в решаващия шампионски тайбрек от 6-9 до 10-9 и бяха на точка от победата, но Андриенко и Маке взеха следващите три разигравания, а с това се поздравиха и с крайния успех.
19-годишната българка по-рано днес отпадна и на четвъртфиналите на сингъл.
Джазмин Паолини напусна Ийстбърн още на старта след поражение от Татяна Мария
Самолет на египетските авиолинии кацна извънредно на летището в Горна Оряховица
Казусът "Баба Алино": Според службите показанията на Олег Невзоров хвърлят светлина върху незаконните действия
Държавният бюджет е готов – какъв ще е размерът на минималната работна заплата?