Фондация "Енчо Керязов" обяви номинираните кандидати в 12-ото издание на годишните награди „Нощ на звездите“

фондация енчо керязов обяви номинираните кандидати ото издание годишните награди bdquoнощ звездитеldquo
15:29, 10.05.2023

Фондация "Енчо Керязов" обяви имената на номинираните кандидати в 12-ото издание на годишните награди „Нощ на звездите“. Комисията по избора в категория „Спорт“ имаше нелеката задача от 96-те подадени кандидатури да отсее 10-те най-силни, които да продължават към финалната фаза. В края на месец юни, ще бъдат обявени тримата финалисти, които ще видим на “Нощ на звездите".

Сред най-добрите 10 попаднаха едни от най-талантливите спортисти на България, носители на редица медали от световни , европейски първенства, световни купи и турнири по скално катерене, лека атлетика, спортна гимнастика, тенис, кикбокс, аеробика, бадминтон, мотоциклетизъм и стрийт фитнес.

Жасмина Свиленива - стрийт фитнес

Церемонията по връчването на 12-те годишни награди ще се проведе на 26 август в Античен театър, в началото на големия спектакъл “Нощ на звездите”, който се организира под патронажа на кмета на община Пловдив.

Християна Гутева ще бъде първата жена, която да ръководи мач в Първа лига
16:08, 19.05.2024
Чете се за: 01:00 мин.
Нейтън Флеър и Малина Иванова станаха шампиони на Маратона на приятелството в Плевен
15:58, 19.05.2024
Чете се за: 01:55 мин.
Каляри осигури оцеляването си в Серия А след успех над Сасуоло
15:48, 19.05.2024
Чете се за: 01:12 мин.
Отборът на регион София победи Бургас в последния мач от "Турнира на талантите" на БФС
Чете се за: 01:02 мин.
Божидар Саръбоюков завърши на второ място в скока на дължина на турнир по лека атлетика в Инсбрук
14:54, 19.05.2024
Чете се за: 01:10 мин.
България завърши на 10-о място в отборната надпревара на Световната купа по фехтовка в Пловдив
14:34, 19.05.2024
"Истории от Олимпийските игри" брой 28
13:30, 19.05.2024
Чете се за: 03:22 мин.
Юлияна Янева пред БНТ: Не исках да участвам в категория до 76 кг, най-важната ми битка бе психологическата (ВИДЕО)
13:19, 19.05.2024
Чете се за: 01:42 мин.
Министър Георги Глушков, Карлос Насар, Лъчезар Балтанов и Юлияна Янева в "Арена спорт" (ВИДЕО)
13:15, 19.05.2024
Лъчезар Балтанов пред БНТ: Отборът на Ботев Пловдив го чакат много добри дни
12:55, 19.05.2024
Чете се за: 02:25 мин.