Наставникът на Берое (Ст. Загора) Димитър Димитров - Херо изрази своето задоволство от категоричния успех на неговия отбор над този на Черно море (Варна) в мач от 25-я кръг на efbet Лига:
Димитър Димитров - Херо, треньор на Берое: Убедителен успех за нас, който не дойде никак лесно, тъй като Черно море е един изключително силен отбор с отличен треньор.
Първите десетина минути на мача бяхме неубедителни и несигурни в играта си, но след това поехме инициативата и я владеехме до края на първото полувреме, през което реализирахме две попадения и уцелихме и гредата.
Оборотите драстично паднаха през второто полувреме, защото отборите нямаха достатъчно време да се подготвят след принудителната пауза на първенството.
Ние, както и 80% от останалите отбори искахме първенството да започне на 12 юни, за да има поне малко време да се подготвим, но от БФС решиха то да се поднови седмица по-рано. Необяснимо е за мен това решение...
Смятам, че в момента няма отбор, който да е физически готов.
Оттук нататък ще търсим да извлечем максимума от всеки един двубой. Надявам се да съкратим дистанцията до местата, даващи участие в европейските клубни турнири.
Играта на нашия отбор днес затвърди, че Берое винаги играя феърплей.
Дамян Илиев се нареди сред най-добрите 15 в света на шампионата по спортна стрелба в Германия
Феликс Нмеча прикова вниманието на европейските грандове, но Борусия Дортмунд не смята да се разделя лесно с него
Христо Илиев продължава впечатляващата си форма, завърши трети на силен турнир в Йерусалим
Гълъб Донев: Това е бюджетът, който довършва политики от предходните управления
Полиция и ГДБОП влязоха в район "Приморски" във Варна, седем души са задържани
Камион скъса мантинелата на АМ "Струма" в района на Мало Бучино (СНИМКИ и ВИДЕО)