Футболистите на Ботев Пловдив са с отрицателни резултати за COVID-19. Вчера на обяд на играчите и на служителите в клуба са направени PCR тестовете, като всички проби са негативни.
От треньорския щаб на Ботев Пловдив потвърдиха, че юношата на отбора Димитър Тонев е с COVID-19. В момента той спазва 14-дневна домашна карантина.
От лекарския щаб на Ботев са направили тестове на всички играчи и служители в отбора, като резултатите са излезли тази сутрин и са отрицателни.
Жегата настъпва: Синоптиците от НИМХ предупреждават за температури до 37°
100 животни бяха спасени от голям пожар в стопански двор в асеновградското село Червен (СНИМКИ)