Загуба за българския тенисист в Куршумлийска баня.
Джордж Лазаров приключи участието си на четвъртфиналите на турнир по тенис на клей в Куршумлийска баня (Сърбия) с награден фонд 15 хиляди долара.
21-годишният българин бе спрян от контузия в мача срещу шестия поставен Джанникола Мизази (Италия) и се отказа при резултат 3:5 след 45 минути игра.
Лазаров поведе с 3:1, но италианецът спечели четири поредни гейма преди българският състезател да се оттегли.
Така приключи българското участие през тази седмица на клей кортовете в сръбския град, след като по-рано днес Юлия Стаматова отпадна на четвъртфиналите при жените.
След тежките катастрофи: Демерджиев разпореди проверки на ремонтите и строителството на пътища в страната
В колата на шофьора, причинил катастрофата край Мездра, пътували още двама души