Мразовитото време в Сибир не спря ентусиастите за коледни фотосесии навън.
В град Иркутск, на 4200 км от Москва, смели момичета позираха за коледни снимки на фона на подходящ декор и са готови дори да свалят палтата си, за да изглеждат по-добре.
Температурите в тази част на Русия са около минус 28 градуса.
Заради опасността от зараза с коронавурис, фотосесията е на открито, а не в студио. Но това не спира желаещите да се снимат и да се почувстват като в коледна приказка.
"Наистина е много студено, ръцете ми замръзнаха, но красотата иска жертви! Сибирската зима е толкова красива, искам да уловя момента, искам красиви кадри!", казва Елена Аднева, участничка в коледната фотосесия.
Фреска в базиликата „Сан Клементе“ може да разкрие реалния образ на светите братя Кирил и Методий
Продадоха портрет на гола жена от Модиляни за рекордните над 63 милиона долара
Анджелина Джоли превръща личната си болка в актьорско изпълнение във филма "Мода"
Двама младежи загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил край Мездра