Контролата между Славия и Кубан Краснодар завърши при нулево равенство

За “белите” предстои проверка срещу Сочи

Славия
Снимка: Startphoto.bg
16:29, 02.02.2024

Славия завърши наравно 0:0 с Кубан Краснодар в поредната си приятелска среща по време на лагера в турския курорт Анталия.

В 28-ата минута Славия направи опасно нападение, което можеше да завърши с гол. Венцеслав Керчев подаде за Тони Тасев и той пусна в наказателното поле към Ерол Дост, който стреля на сантиметри от вратата на руския отбор.

Малко повече от десет минути след това вратарят Николай Кръстев направи добро спасяване, след опит за гол и удар от непосредствена близост на Ежков.

След почивката гредата помогна на Кубан да не допусне попадение. В 86-ата минута Емил Стоев центрира за Роберто Райчев и ударът му с глава се отби в гредата.

Предпоследната проверка на “белите” на турска земя е срещу Сочи на 7 февруари.