Крумовград допусна поражение в последната си контрола на лагера в Турция

Българският тим отстъпи с 2:3 на лидера в първенството на Босна и Херцеговина Борац Баня Лука

крумовград допусна поражение последната контрола лагера турция
17:21, 05.02.2024
Чете се за: 01:40 мин.

Отборът на Крумовград отстъпи с 2:3 на лидера в първенството на Босна и Херцеговина Борац Баня Лука в последната си проверка по време на зимния лагер в Турция.

Срещата започна трудно за футболистите на Станислав Генчев, които допуснаха да изостанат с два гола до 15-ата минута дело на Зоран Кръвжич от дузпа и Давид Вукович.

Българският тим върна едно попадение чрез Серкан Юсеин след изтичането на първия половин час игра, но още преди почивката Борац възстанови аванса си от две попадения чрез Енвер Кулашин.

През второто полувреме Крумовград намали отново пасива си с гол на Димитър Тонев, но въпреки това до обрат не се стигна и така "жълто-сините" допуснаха поражение.

За новака в Първа лига сега предстои завръщане в България, където крумовградчани ще имат още една проверка срещу Марица Пловдив на 10 февруари (събота).

Седмица по-късно - на 17 февруари (събота) - Крумовград подновява ангажиментите си в българското футболно първенство с домакинство на Ботев Пловдив.

Ще се запазят ли паралелките за седми клас в Добрич?
Тейлър Суифт пише история на наградите "Грами" (СНИМКИ)